2019-20 Clark University SAAC Members


View Executive Committee

  First              Last                    Sport                                                  Class
Mia Advocate Women's Soccer So.
Greg Amador Men's Soccer So.
Taylor Barbieri Women's Soccer Jr.
Julia Beebe Women's Basketball  So.
Haley Berkowitz Women's Soccer So.
Carly Bernstein Women's Soccer Jr.
Sarah Berube Women's Soccer Jr.
Emma Boland Field Hockey So.
Jacob Brandes Men's Lacrosse Jr.
Reilly Bronson Softball Fy.
Emma Bulman Women's Swimming and Diving Sr.
Olivia Capobianco Softball  Fy.
Eric Cobert Men's Swimming and Diving  Jr.
Katie Crowley Field Hockey Jr.
Konstantin Drallios Men's Swimming and Diving  Jr.
Allison Dubick Women's Swimming and Diving  Jr.
Barry Evans Men's Basketball Fy.
Ali Falder Women's Swimming and Diving  Jr.
Hannah Favaloro Women's Basketball/Women's Lacrosse Jr.
Cora  Flynn Rowing So.
Kate Fraga Softball Fy.
Holly Gilson Softball Fy.
Katie Gross Women's Cross Country So.
Ilah Hardersen Men's Lacrosse So.
Madison Hincher Rowing So.
Lucas Hoffner Men's Lacrosse So.
Nick Jordan Baseball Sr.
Jamie  Joseph Women's Soccer So.
Kelsey Joyce Softball So.
Inonge Kaloustian Women's Soccer Jr.
Sawyer Kindel Men's Lacrosse So.
Elaine LaBarbera Women's Lacrosse Jr.
Erin Lally Field Hockey Fy.
Owen Lamerson Men's Lacrosse Sr.
Jenny Lee Women's Swimming and Diving  Fy.
Kerry Lefebvre Field Hockey Fy.
Emery Letendre Women's Soccer Fy.
Emma  Lockwood Women's Basketball  Fy.
Sydney Macedo Women's Swimming and Diving  So.
William Mahan Men's Cross Country Fy.
Megan Marocco Women's Soccer Sr.
Maya Mashkuri Women's Soccer Sr.
Rayna Medeiros Women's Soccer So.
Sean Munroe Men's Soccer Sr.
Sydney Nilsen Softball  Fy. 
Marimo Oka Volleyball So.
Leonard Okonya Men's Basketball Fy.
Mikayla Pantano Field Hockey Sr.
Enis Perez Men's Lacrosse So.
Margarita Perez Volleyball So.
Josh Podolsky Men's Tennis Jr.
Jackson Posnick Baseball  Sr.
Sophia  Poulin Field Hockey Jr.
Chris Rasco Men's Lacrosse Sr.
Sami Restrepo-Stier Softball Fy. 
Benjamin Ryan Men's Cross Country Jr.
Nardin Sayoufi Women's Tennis  Fy.
Grace Schiaffo Rowing Jr.
Max Schweitzer Men's Tennis So.
Bobby Sharma Men's Cross Country Jr.
Ryan Sheedy Men's Lacrosse Jr.
Trevor Sheridan Men's Soccer Sr.
Elena Sissel Rowing So.
Jillian Skulsky Women's Tennis  Jr.
Morgan Small Women's Soccer So.
Abby Souza Women's Soccer Jr.
Jamie  Stern Women's Soccer Fy.
Mackenzie Stewart Field Hockey Jr.
Natalie Stilwell Softball Fy.
Sophia Torino Volleyball Jr.
Emma Tziachris Women's Soccer Fy.
JC Urella Softball So.
Caleb  Urrutia Men's Soccer Sr.
Bailey Vogel Volleyball So.
Matt Waggett Men's Basketball Jr.
Lucy Zachau Women's Cross Country Sr.